ANSATTE

ANSATTE

Her finner du oversikt over ansatte ved museet. For generelle henvendelser, kontakt sentralbord 61 28 89 00. 

 

Nils Ohlsen

Direktør

Tlf: Ring sentralbord 61 28 89 00.

E-post: nils.ohlsen@lillehammerartmuseum.com


Cecilie SH

Cecilie Skeide

Konservator

Tlf: + 47 47 85 53 66

E-post: cecilie.skeide@lillehammerartmuseum.com


Svein OlavSH

Svein Olav Hoff

Spesialrådgiver (Permisjon til 31.12.2020)

Tlf: +47 97 07 00 41

E-post: hoff@lillehammerartmuseum.com


Janeke Meyer Utne

Konservator

Tlf: +47 96 20 04 68

E-post: utne@lillehammerartmuseum.com


Monica Varlid

Leder for museumsbutikk/resepsjon

Tlf: +47 46 90 27 33

E-post: monica.varlid@lillehammermuseum.no

 


Kari Kalbakk

Museumspedagog

Tlf: +47 93 68 8317

E-post: kari.kalbakk@lillehammermuseum.no


Lene SH

Lene Solberg

Museumspedagog

Tlf: +47 45 24 17 72

E-post: lene.solberg@lillehammerartmuseum.com

 


Hilde SH

Hilde Fauskerud

Museumskonsulent

Tlf: +47 468 85 789

E-post: hilde.fauskerud@lillehammerartmuseum.com


Gry SH

Gry Pettersbakken

Museumskonsulent

Tlf: +47 46 88 18 76

E-post: gry.pettersbakken@lillehammerartmuseum.com


Veslemøy Furuseth

Arrangements- og markedskonsulent

Tlf. +47 415 00 563

E-post: veslemoy.furuseth@lillehammermuseum.no 

 


Ove SH

Owe Brekkum

Driftsleder

Tlf: +47 90 79 58 58

E-post: owe.brekkum@lillehammerartmuseum.com


Ana SH

Ana Ullrich

Medarbeider i museumsbutikk/resepsjon

Tlf: +47 46 60 27 33

E-post: ana.ullrich@lillehammerartmuseum.com


Line Karlsen Uhlen

Medarbeider i museumsbutikk/resepsjon

Tlf: + 47

E-post: linek.uhlen@gmail.com


Kristin SH

Kristin Halvorsen

Renholder

Tlf. + 47 46 88 11 43

E-post: kristin.halvorsen@lillehammerartmuseum.com


AnnKristin SH

Ann Kristin Austad

Renholder

Tlf. + 47 46 88 11 43

E-post: ann.kristin.austad@lillehammerartmuseum.com


Solfrid SH

Solfrid Løvli

Renholder

Tlf. + 47 46 88 11 43

E-post: solfrid.lovli@lillehammerartmuseum.com